MKS Świt Nowy Dwór Maz-MKS Polonia W-wa 24.09.2017

I mamy wreszcie zwycięstwo!

Długo oczekiwany wynik i wreszcie Świt górą – tego potrzebowaliśmy!

Na własnym boisku, 24. września pokonaliśmy drużynę gości MKS Polonia Warszawa 4:2. Nic nie zapowiadało takiego wyniku, bo w pierwszej połowie spotkania, to drużyna gości pokazała swoją przewagę. Pierwsze 30 minut zakończyliśmy wynikiem 0:2, można je podsumować – gra taktyczna dobra, ale zespół grał bez wiary w siebie.
Co nam przyniosła przerwa? Chłopcy wrócili na boisko ze świadomością, że mogą wygrać. W drugiej połowie nie dali się pokonać i pokazali na co ich stać – zostawili „serce i płuca na boisku”. Po dwóch bramkach Kacpra zremisowali 2:2, a do końca meczu pozostało jeszcze trochę czasu. Kolejna trzecia bramka Kacpra dawała już przewagę, a kropkę nad „i” postawił Marko strzelając czwartą bramkę. Była jeszcze jedna możliwość, aby strzelić gola zespołowi gości, ale niestety Markowi nie udało się strzelić karnego.
Cieszymy się jednak z tak znaczącej przewagi. Taki wynik mobilizuje zespół Świtu i daje siłę do dalszej walki. Przed nami kolejne rozgrywki. Trzymam kciuki za Świtowców