Aktualności

Niestety przeciwnik okazał się lepszy taktycznie

21 maja na własnym boisku przegraliśmy z liderami w tabeli rozgrywek FFA Warszawa 3:6. I znów, tak jak podczas meczu z Huragan Wołomin, nic nie zapowiadało ostatecznego wyniku. Pierwsze minuty spotkania, dzięki bramce Jaśka, prowadziliśmy 1:0. Niestety, kilka minut później przeciwnik wykorzystał naszą nieuwagę i strzelił dwa gole. Na szczęście, w ostatniej minucie nasz kapitan zakończył pierwszą kwartę remisem.

Więcej

ŁKS ŁOCHÓW – NOSIR Świt Nowy Dwór Maz 11.05.2017

Wyjątkowo zaskakujące spotkanie, wyjątkowo zaskakujący wynik końcowy. W pierwszej kwarcie zespół MKS Świt strzelił dwa gole drużynie z Wołomina. Kolejna kwarta i prowadziliśmy 3:0. Wydawało się, że zwycięstwo mamy na wyciągnięcie ręki, a jednak wróciliśmy z przegraną – PWKS Huragan Wołomin – MKS Świt Nowy Dwór Maz 5:4. Oba zespoły pokazały umiejętności piłkarskie. W pierwszych dwóch kwartach widać było dużą przewagę naszego zespołu, jednak w momencie, kiedy gospodarze zaczęli odnosić przewagę nad MKS Świt, i zaczęli strzelać naszej drużynie gole straciliśmy chęć walki. Po tym spotkaniu warto pochwalić również naszego bramkarza – Szymka, który uchronił nas przed znacznie większą przegraną.

Więcej

MKS Świt Nowy Dwór Maz. – FDA Wieliszew 08.05.2017

Czasami najmniej oczekiwany przeciwnik okazuje się największym wrogiem. I taka sytuacja miała miejsce podczas poniedziałkowego meczu. Drużyna Świtu nie doceniła przeciwnika a on – zespół FDA Wieliszew, wykorzystał brak naszej czujności w pierwszych minutach spotkania. Bramki na naszą niekorzyść w pierwszej kwarcie nie wróżyły niczego dobrego, a wynik 0:3 spowodował całkowitą dezorientację wśród Świtowców. MKS Świt Nowy Dwór Maz. – FDA Wieliszew 4:6.

Więcej

MKS Świt Nowy Dwór Maz – UKS BIAŁE ORŁY 23.04.2017

23.04.2017 drużyna MKS Świt rocznik 2006 rozegrała kolejny, trzeci już z rzędu swój mecz rundy wiosennej. Trójka również okazała się szczęśliwa dla naszych chłopców. W pięknym stylu pokonaliśmy drużynę gości UKS Białe Orły, co pozwala nadal nam utrzymywać pierwszą pozycję w tabeli mzpn. MKS Świt, podobnie jak FFA Warszawa ma 7 punktów, aczkolwiek mamy dwa razy więcej strzelonych bramek niż zespół warszawski.

Więcej

FFA Warszawa – MKS Świt Nowy Dwór Maz. 18.04.2017

18 kwietnia zespół MKS Świt r.2006 rozegrał swój kolejny, drugi mecz wiosennych rozgrywek. Tym razem był to mecz wyjazdowy. Nasz zespół udał się do Warszawy, aby zmierzyć się z FFA Warszawa. Spotkanie okazało się wyjątkowo emocjonujące i zaskakujące dla obu drużyn. Oba zespoły pokazały, że potrafią walczyć i nie zamierzają tak łatwo się poddać.

Więcej

MKS Świt Nowy Dwór Maz. – ŁKS ŁOCHÓW 02.04.2017

2 kwietnia 2017 na własnym boisku drużyna Świtu rocznik 2006 rozpoczęła wiosenne rozgrywki goszcząc drużynę ŁKS ŁOCHÓW. Tym razem, podopieczni trenera Kamińskiego – niedawno skontuzjowanego podczas meczu z ŁKS ŁÓDŹ, rozpoczęli wiosenny sezon pod opieką trenera Pawła Dąbrosza i jak się okazało nowy trener okazał się równie skuteczny jak Jego poprzednik. Oczywiście, jak przystało na zawodowca, i tym razem, trener Radek nie opuścił swoich młodych zawodników i przybył na spotkanie, aby ich wspierać.

Więcej

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ AUGUSTÓW CUP 2017

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wakacyjne

Wakacyjny turniej piłkarski

Opłaty za treningi – ważna informacja

Każdy, kto opłaci treningi do końca stycznia za cały rok ( 300zł) zwolniony będzie z opłat za 2 miesiące.

Prośba o pomoc dla Kajtka

Wszyscy mogą się dołączyć do grona osób, którzy chcą pomóc Kajetanowi Wąsiewskiemu w Jego walce z wyjątkowo ciężką chorobą

Więcej

NOSIR Świt Nowy Dwór Maz – PWKS Huragan Wołomin 8:3

img_4737Nie tylko kibice Świtu, ale wielu obserwatorów dzisiejszego spotkania twierdzi, że to co miało miejsce w niedzielny poranek na Orliku w Nowym Dworze Mazowieckim zasługuje na wielką pochwałę. Podopieczni trenera Kamińskiego rozegrali wspaniały mecz z drużyną PWKS Huragan Wołomin. Dzisiejsza gra chłopców z rocznika 2006, pokazała, że trening czyni mistrzem. Z każdym spotkaniem widać coraz większy profesjonalizm gry naszych młodych zawodników, to nie jest już indywidualna walka o piłkę i chęć zabłyśnięcia przed kibicami.

Więcej

FFA Warszawa – NOSIR Świt Nowy Dwór Maz 0:5

img_4315I znów wracamy do Nowego Dworu ze zwycięstwem. Tym razem, zespół chłopców z rocznika 2006, na wyjeździe 09.10.2016, pokonał drużynę FFA Warszawa 5:0. Z perspektywy czasu patrząc na mecz, zarówno nasza drużyna miała jeszcze kilka sytuacji, których nie wykorzystała pod bramką przeciwnika, ale i gospodarze kilka razy, o mały włos, nie strzelili nam gola. W dwóch pierwszych kwartach żadna z drużyn nie strzeliła upragnionego gola, wynik 0:0.

Więcej

KS Legionovia KZB – NOSIR Świt Nowy Dwór Maz 2:8

img_393402.10.16 zespół trenera Kamińskiego – rocznik 2006 rozegrał swój kolejny mecz jesiennej rundy rozgrywek. Pierwsza kwarta meczu i wynik 1:1. Nikt jednak nie przypuszczał, że w kolejnych sytuacja tak diametralnie się zmieni. Pozostała część spotkania pokazała znaczną przewagę naszego zespołu. W drugiej kwarcie nie daliśmy już szans gospodarzom. <span=”special”>W tabeli z punktacją mzpn.pl plasujemy się na drugim miejscu!

Więcej

AP Agape Białołęka – NOSIR Świt Nowy Dwór Maz 2:6

o0-217.09.2016 zespół trenera Kamińskiego rozegrał piękny mecz wyjazdowy z AP Agape Białołęka.
Początek spotkania nie do końca wróżył ostateczny, zwycięski wynik. Nasz zespół w pierwszych minutach więcej tracił piłkę niż ją zdobywał. To drużyna przeciwnika na początku spotkania wykazywała atak.

Więcej

PWKS Huragan Wołomin – NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 4:4

ws (10)10. września odbyły się kolejne rozgrywki rundy jesiennej rocznika 2006. Wydawało się, że dwie pierwsze kwarty, w których nasza drużyna przegrywała 3:0 nie wróżą nic dobrego. Ostateczny wynik 4:4.
W międzyczasie, wynik tego spotkania porównywałam do wyniku meczu Legii z Borussią Dortmund (0:6). Wniosek – wszystko jest możliwe i nawet trzy stracone bramki a początku spotkania nie oznaczają przegranej.

Więcej

NOSIR Świt Nowy Dwór Maz.- FFA Warszawa 5:6

w-20Pierwsze rozgrywki za rocznikiem 2006. 4. września podopieczni trenera Kamińskiego rozegrali swój pierwszy mecz rozgrywek jesiennych. Każdy kto wczoraj kibicował naszej drużynie przyzna że był to bardzo dobry mecz. Zarówno NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. jak i goście – FFA Warszawa zacięcie walczyli o wynik