Archiwum

MKS Świt Nowy Dwór Maz-FFA Warszawa 21.05.2017

21 maja na własnym boisku przegraliśmy z liderami w tabeli rozgrywek FFA Warszawa 3:6. I znów, tak jak podczas meczu z Huragan Wołomin, nic nie zapowiadało ostatecznego wyniku. Pierwsze minuty spotkania, dzięki bramce Jaśka, prowadziliśmy 1:0. Niestety, kilka minut później przeciwnik wykorzystał naszą nieuwagę i strzelił nam dwa gole. Na szczęście, w ostatniej minucie nasz kapitan zakończył pierwszą kwartę remisem.

więcej

ŁKS ŁOCHÓW – NOSIR Świt Nowy Dwór Maz 14.05.2017

Niedzielny mecz wyjazdowy zakończył się dla drużyny Świtu zwycięstwem 5:2. Od samego początku widać było naszą przewagę. Walczyliśmy o każdą piłkę i to dało ostateczny efekt.
Bramki na naszą korzyść strzelili: Jasiek x 2, Ryba x 2, Kompiński x 1

więcej

PWKS Huragan Wołomin – MKS Świt Nowy Dwór Maz 11.05.2017

Wyjątkowo zaskakujące spotkanie, wyjątkowo zaskakujący wynik końcowy. W pierwszej kwarcie zespół MKS Świt strzelił dwa gole drużynie z Wołomina. Kolejna kwarta i prowadziliśmy 3:0. Wydawało się, że zwycięstwo mamy na wyciągnięcie ręki, a jednak wróciliśmy z przegraną – PWKS Huragan Wołomin – MKS Świt Nowy Dwór Maz 5:4. Oba zespoły pokazały umiejętności piłkarskie. W pierwszych dwóch kwartach widać było dużą przewagę naszego zespołu, jednak w momencie, kiedy gospodarze zaczęli odnosić przewagę nad MKS Świt, i zaczęli strzelać naszej drużynie gole straciliśmy chęć walki. Po tym spotkaniu warto pochwalić również naszego bramkarza – Szymka, który uchronił nas przed znacznie większą przegraną.

więcej

MKS Świt Nowy Dwór Maz. – FDA Wieliszew 08.05.2017

08.05.2017 drużyna Świtu rozegrała kolejny mecz rundy wiosennej. Tym razem spotkanie zakończyło się porażką naszego zespołu. MKS Świt Nowy Dwór Maz. – FDA Wieliszew 4:6.
Czasami najmniej oczekiwany przeciwnik okazuje się największym wrogiem. I taka sytuacja miała miejsce podczas poniedziałkowego meczu. Drużyna Świtu nie doceniła przeciwnika a on – zespół FDA Wieliszew, wykorzystał brak naszej czujności w pierwszych minutach spotkania. Bramki na naszą niekorzyść w pierwszej kwarcie nie wróżyły niczego dobrego, a wynik 0:3 spowodował całkowitą dezorientację wśród Świtowców.
Porażkę analizujemy, wyciągamy wnioski i odrabiamy straty w kolejnym spotkaniu.

więcej

MKS Świt Nowy Dwór Maz – UKS BIAŁE ORŁY 23.04.2017

23.04.2017 drużyna MKS Świt rocznik 2006 rozegrała kolejny, trzeci już z rzędu swój mecz rundy wiosennej. Trójka również okazała się szczęśliwa dla naszych chłopców. W pięknym stylu pokonaliśmy drużynę gości UKS Białe Orły, co pozwala nadal nam utrzymywać pierwszą pozycję w tabeli mzpn. MKS Świt, podobnie jak FFA Warszawa ma 7 punktów, aczkolwiek mamy dwa razy więcej strzelonych bramek niż zespół warszawski.

więcej

FFA Warszawa – MKS Świt Nowy Dwór Maz. 18.04.2017

18. kwietnia zespół MKS Świt r.2006 rozegrał swój kolejny, drugi mecz wiosennych rozgrywek. Tym razem był to mecz wyjazdowy. Nasz zespół udał się do Warszawy, aby zmierzyć się z FFA Warszawa. Spotkanie okazało się wyjątkowo emocjonujące i zaskakujące dla obu drużyn. Oba zespoły pokazały, że potrafią walczyć i nie zamierzają tak łatwo się poddać.

więcej

MKS Świt Nowy Dwór Maz. – ŁKS ŁOCHÓW 02.04.2017

2 kwietnia 2017 na własnym boisku drużyna Świtu rocznik 2006 rozpoczęła wiosenne rozgrywki goszcząc drużynę ŁKS ŁOCHÓW. Tym razem, podopieczni trenera Kamińskiego – niedawno skontuzjowanego podczas meczu z ŁKS ŁÓDŹ, rozpoczęli wiosenny sezon pod opieką trenera Pawła Dąbrosza i jak się okazało nowy trener okazał się równie skuteczny jak Jego poprzednik. Oczywiście, jak przystało na zawodowca, i tym razem, trener Radek nie opuścił swoich młodych zawodników i przybył na spotkanie, aby ich wspierać.

więcej

NOSIR Świt Nowy Dwór Maz – PWKS Huragan Wołomin 16.10.2016

img_4731 Nie tylko kibice Świtu, ale wielu obserwatorów dzisiejszego spotkania twierdzi, że to co miało miejsce w niedzielny poranek na Orliku w Nowym Dworze Mazowieckim zasługuje na wielką pochwałę. Podopieczni trenera Kamińskiego rozegrali wspaniały mecz z drużyną PWKS Huragan Wołomin. Dzisiejsza gra chłopców z rocznika 2006, pokazała, że trening czyni mistrzem. Z każdym spotkaniem widać coraz większy profesjonalizm gry naszych młodych zawodników, to nie jest już indywidualna walka o piłkę i chęć zabłyśnięcia przed kibicami. W tej grze widać już wspaniałą współpracę i zaangażowanie całego zespołu, i chyba w tym tkwi duży sekret sukcesów drużyny NOSIR Świt Nowy Dwór Maz rocznik 2006.

więcej

FFA Warszawa – NOSIR Świt Nowy Dwór Maz 09.10.2016

img_4205 I znów wracamy do Nowego Dworu ze zwycięstwem. Tym razem, zespół chłopców z rocznika 2006, na wyjeździe, pokonał drużynę FFA Warszawa 5:0. Z perspektywy czasu patrząc na mecz, zarówno nasza drużyna miała jeszcze kilka sytuacji, których nie wykorzystała pod bramką przeciwnika, ale i gospodarze kilka razy, o mały włos, nie strzelili nam gola. W dwóch pierwszych kwartach żadna z drużyn nie strzeliła upragnionego gola, wynik 0:0. W trzeciej kwarcie chłopcy ostro zagrali, co dało nam znaczącą przewagę 2:0, a w czwartej byliśmy nie do pokonania, strzelając jeszcze 3 gole.

więcej

KS Legionovia KZB – NOSIR Świt Nowy Dwór Maz 02.10.2016

img_4007 02.10.16 zespół trenera Kamińskiego – rocznik 2006 rozegrał swój kolejny mecz jesiennej rundy rozgrywek. Pierwsza kwarta meczu i wynik 1:1. Nikt jednak nie przypuszczał, że w kolejnych sytuacja tak diametralnie się zmieni. Pozostała część spotkania pokazała znaczną przewagę naszego zespołu. W drugiej kwarcie nie daliśmy już szans gospodarzom. Wynik meczu zmienił się na naszą korzyść 3:2. Trzecia kwarta i ponowny atak drużyny Świtu. IV kwarta i drużyna gospodarzy nie miała już szans na wyrównanie, aczkolwiek strzeli nam jeszcze jednego gola. Końcowy wynik spotkania Legionovia KZB vs NOSIR Świt Nowy Dwór Maz wynik 2:8.

więcej

AP Agape Białołęka – NOSIR Świt Nowy Dwór Maz 17.09.2016

IMG_3653 17.09.2016 zespół trenera Kamińskiego rozegrał piękny mecz wyjazdowy z AP Agape Białołęka.
Początek spotkania nie do końca wróżył ostateczny, zwycięski wynik. Nasz zespół w pierwszych minutach więcej tracił piłkę niż ją zdobywał. To drużyna przeciwnika na początku spotkania wykazywała atak.
Ostatecznie, w połowie pierwszej kwarty, chłopcy z rocznika 2006 pokazali na co ich stać. Dwie bramki dały olbrzymią przewagę. Druga kwarta – AP Agape Białołęka zdobywa pierwszą bramkę. Trzecia kwarta, i ponowny atak drużyny Świtu – dwie bramki w wykonaniu Marka. Czwarta kwarta i ostatnie 15 minut, drużyna przeciwna zdobywa drugi gol, ale za to zespół Świtu strzela kolejne dwa gole.

więcej

PWKS Huragan Wołomin – NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 10.09.2016

ws (7) Pierwsze dwie kwarty i wynik 3:0 dla przeciwnika. Kwarta trzecia i zdobyliśmy 3 bramki. W kwarcie czwartej, do ostatniej akcji był wynik 3:4 dla Świtu. Ostatecznie wróciliśmy z remisem. Brawo chłopcy!!!!

więcej

NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. – FFA Warszawa 04.09.2016

w-39 4. września podopieczni trenera Kamińskiego rozegrali swój pierwszy mecz rozgrywek jesiennych. Każdy kto wczoraj kibicował naszej drużynie przyzna że był to bardzo dobry mecz. Zarówno NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. jak i goście – FFA Warszawa zacięcie walczyli o wynik. Warto zwrócić uwagę, że był to debiut chłopców z rocznika 2006 pod opieką nowego trenera, który sam jest piłkarzem Świtu i odnosi sukcesy.

więcej

Świt Nowy Dwór Maz.vs AP MARCOVIA MARKI 05-05-2016

IMG_9962 5.maja i kolejny mecz rundy wiosennej za nami. Na pewno nie było łatwo. Dwie pierwsze kwarty należały do gości – zespołu AP Marcovia Marki. Naszym zawodnikom jakoś trudno było się w nich odnaleźć. Na szczęście w III kwarcie padł pierwszy gol w wykonaniu Bartka Riabowa przy asyście Mordawskiego Maćka. Kolejna, IV kwarta i znów rywale dali o sobie znać. Ostateczny wynik 3:7 dla gości. Chciałabym jeszcze zwrócić uwagę na wspaniałą postawę naszego bramkarza. Nawet kibice rywali nie szczędzili pochwał w kierunku naszego bramkarza – Szymona Kifonidisa. Brawo!

więcej

NOSiR ŚWIT NOWY DWÓR MAZ vs LOTNISKO MODLIN 17-04-2016

w-1416 Każdy kto w niedzielę 17 kwietnia był na stadionie w NDM na Orliku i kibicował młodym zawodnikom Świtu z rocznika 2006, nie rozczarował się. Chłopcy zagrali mecz w bardzo dobrym stylu i zakończyli go z wynikiem 6 do 2.
Pierwsza bramka padła już w I kwarcie z nogi Michała Sazonowicza (MESSIEGO) i była początkiem wielkiego sukcesu młodych piłkarzy. Druga dzięki kapitanowi drużyny Jaśkowi Kuniszowi, który wybijając piłkę z rzutu rożnego trafił w zawodnika drużyny przeciwnej (tzw. rykoszet).

więcej

więcej