Kadra drużyny MKS Świt NDM

Młoda kadra, czyli kto jest kim w zespole Świtu rocznik 2006

Obecnie trenerem zawodników z rocznika 2006 jest Paweł Dąbrosz.

Trener Radek Kamiński

Radek Kamiński był trenerem chłopców w jesiennym sezonie. Po kontuzji kolana, która miała miejsce podczas meczu. Przekazał grupę trenerowi Pawłowi Dąbroszowi. A kim jest Radek Kamiński?
Jego pasją jest piłka. Radek Kamiński (ur.1989 ), to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, wydział wychowania fizycznego.
Swoją karierę piłkarską rozpoczął w KS Łomianki. Od 2011 roku związany z klubem Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Obecnie gra na pozycji obrońcy. W 2015 również zawodnik Japońskiego MYFC Fujieda. Jako trener piłkarski, debiutuje od lutego 2016 mając pod opieką rocznik 2003. Od sierpnia 2016 trener Reginis powierza Mu zespół chłopców z rocznika 2006. Jak widać, młody trener świetnie sprawdza się na swoim stanowisku. Jest lubiany zarówno przez podopiecznych, jak i ich rodziców. Dzięki zaangażowaniu trenera i całego zespołu, obecnie chłopcy z rocznika 2006 odnoszą znaczące sukcesy.

Z pierwszym trenerem Tomkiem Reginisem

I trenerem piłkarzy z MKS Świcik był Tomasz Reginis wraz z nim, podczas treningów, młodą kadrę rocznika 2006 przygotowywał Adrian Zaremba i Maciej Chrustowski.
Swoje pierwsze kroki piłkarskie trener Reginis stawiał w Zatoce Braniewo. Kolejnym klubem, w którym przez półtora roku grał była Elana Toruń. Warto zwrócić uwagę, że w tym czasie klub ten występowała na poziomie starej III ligi. Obecnie byłby to II poziom rozgrywek. Po tym okresie trener Reginis wrócił do Braniewa by następnie przenieść się do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Uznany za legendę klubu biało-zielonych, wspierał swoich kolegów przez ponad 13 lat. W zespole Świtu występował na poziomie zarówno I, II jak i III ligi.
tlo1

W między czasie w rundzie jesiennej w sezonie 2000/01 występował w Polonii Warszawa, która sezon wcześniej zdobyła Mistrzostwo Polski i walczyła w eliminacjach do Ligi Mistrzów z FC Porto prowadzonym wówczas przez Jose Mourinho. Ponadto w sezonie 2003/04 trener Reginis występował w Jagiellonii Białystok, która występowała na zapleczu Polskiej Ekstraklasy. Karierę zawodniczą zakończył 12 czerwca 2011 roku w meczu przeciwko Pelikanowi Łowicz.
Kariera trenerska trenera Reginisa: I trenerem w Świcie NDM został 27 czerwca 2011roku. Pracował w klubie występującym w II lidze do końca sierpnia 2012 roku.
b6-860x280